Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Театр батьків – океан емоцій для дітей

Під час проведення в дошкільному закладі №7 «Теремок» Тижня шляхетності батьки разом з дітьми, ( з різних груп десять дорослих та десять діточок) під керівництвом практичного психолога Хижняк Ю.А. та вчителя-логопеда Фірсової О.В. підготували театралізовану виставу «Хай живе на світі доброта», метою якої стало формування позитивного ставлення дошкільників до дотримання моральних норм поведінки через партнерську діяльність з батьками вихованців, залученням їх до освітнього процесу.

22 листопада в гарно прибраній музичній залі, чудово підготовлені герої казки (Фея доброти з чарівницею, Кішка з кошеням, Лисиця з лисеням, Вовк з вовченям, Зеєць з зайченям, Ворона з вороненям, Баба Яга з домовичком, Садівниця з метеликом, телеведучі новин, двоє добрих малюків) показали дітям старших груп цінність та важливість доброти в житті кожної людини, навчили робити добро і не говорити про це, не чекати нагороди у відповідь.

В котре всі учасники театралізованого дійства, глядачі, педагоги переконалися, що театр батьків це океан емоцій для дітей.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

26.11.19 · 11:00 85 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы