Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Тиждень безпеки в КДНЗ №6 "Струмок"

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 01.02.2019 № 113 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Міністерства освіти і науки України на 2019 рік», спільного наказу Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА, ГУ ДСНС України у Запорізькій області та НМЦ цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області від 02.09.2019 року № 47/303/258 «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Тижня безпеки дитини у закладах дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти у 2019-2020 навчальному році», з метою залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, набуття умінь і навичок свідомого, ».поважного ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій, підвищення рівня безпеки учасників навчально-виховного процесу, привернення уваги суспільства до безпечної життєдіяльності, запобігання травматизму дітей під час навчально-виховного процесу та в побуті, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя в КДНЗ №6 «Струмок» з 28 жовтня по 1 листопада 2019 року проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

 

План проведення «Тижня безпеки дитини»:

Понеділок - «Відчуй небезпеку» або «Граємо з радістю»

Вівторок - «Дитина і природа»

Середа - «Ми – пішоходи та пасажири»

Четвер - «Вогонь – друг, або ворог»

П’ятниця - «Захисти себе сам» та «День здоров’я»

 

За цей період діти пригадали та засвоїли правила безпеки через бесіди: «Я частинка живої природи», «Часом гра не доводить до добра», «Отруйні гриби та ягоди», «Правильно відпочиваємо у природі», «Правила безпеці на дорозі для малят», «Засоби масової інформації», «Поведінка під час надзвичайних ситуацій». Переглянули мультфільм «Коли вдома я один». Грали у сюжетно-рольові ігри : «Рятувальники», «Водії», «Лікарня». Пригадали правила поводження з електроприладами, правила поведінки при пожежі, на дорозі, на природі. Прийняли участь у вікторині «Вогонь – друг, вогонь - ворог».

Неможливо передбачити всі ситуації, які можуть загрожувати життю і здоров'ю дитини. Ми й не ставили собі це за мету, а намагалися лише розглянути найтиповіші ситуації та основні правила запобігання безпеки.


Источник: http://dnz6.dneprorudnoe.com

Изображения

ДНЗ № 6 "Струмок"

01.11.19 · 14:13 59 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы