Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Педагоги «Теремка» №7 на Ранковій зустрічі у школі «Талант»

Важливе місце в реформуванні системи освіти займає проблема наступності між дошкільної та початкової освітою. Наступність між дошкільною та початковою освітою є однією з обов’язкових умов здійснення неперервності процесу здобуття освіти. Вона має забезпечити узгодженість мети, змісту, методів, форм навчання у початковій та дошкільній освіті, врахування вікових особливостей дітей. Такий комплексний підхід має на меті створити умови, які сприяли б усебічному розвитку особистості учнів, формуванню вмінь навчатися впродовж життя, критично мислити, ставити цілі та досягати їх. Такий стан речей актуалізує вивчення проблеми забезпечення наступності в роботі закладів дошкільної та початкової освіти.

З метою підвищення якості організації перспективності та наступності у роботі дошкільного закладу та початкової школи вихователі старших груп дитсадка №7 «Теремок», згідно спільному плану заходів ЗДО та школи , 29 жовтня відвідали Спеціалізовану школу I-III ступенів «Талант. Педагоги переглянули у початкових класах Ранкову зустріч, а саме особливості використання цієї практики у початковій школі (у дитсадку педагоги використовують дану практику за методикою проекту «Садочок –простір дружній до дитини» ); створені умови в закладі загальної освіти, необхідні для ефективної організації освітнього процесу.

Вихователі побачили цікаву, змістовну, насичену різними вправами Ранкову зустріч , яка створила позитивну атмосферу у класі на весь день перебування дітей у школі.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

29.10.19 · 16:33 60 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы