Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Круглий стіл «Наступність між дошкільною і початковою ланками освіти. Міф чи реальність?»

Наступність між дошкільною і початковою ланками освіти. Міф чи реальність? - відповідь на це запитання 8 жовтня шукали учасники Круглого столу –педагоги дошкільного закладу №7 «Теремок» та вчителі початкових класів Спеціалізованої школи I-III ступенів «Талант».

Причиною особливої уваги до даного питання є те, що в дошкільній освіті з’явилися альтернативні програми розвитку дітей дошкільного віку, а саме «Впевнений старт», Нова українська школа почала працювати за новим Державним стандартом. Тому вихователі з одного боку, вчителі – з другого повинні забезпечити наступність дошкільної і початкової освіти, яка передбачає забезпечення зв’язку між обсягом життєвої компетентності, набутою дитиною до початку шкільного навчання й змістом навчальних предметів для початкової школи, тобто, сучасне бачення розв’язання проблеми наступності має полягати у створенні умов для реалізації в освітньому процесі ЗДО і початкової школи єдиної, динамічної, перспективної системи особистісного творчого зростання дитини.
Педагоги під час спілкування обговорили питання, які не можуть не хвилювати фахівців: якими виростуть сьогоднішні діти, як формуватимуться їхні моральні якості, духовність, інтелект, особистість загалом.

Результат зустрічі- вироблений єдиний погляд на виховання і розвиток дитини, бо там, де вихователі і вчителіволодіють найголовнішою технологією у світі – технологією Божої любові до дитини, там і виростуть добрі зерна майбутнього.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

09.10.19 · 08:56 59 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы