Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Тиждень з протидії булінгу в дитсадку №7 «Теремок»

Булінг (цькування) – тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. Попередити булінг можна тільки у разі спільної роботи педагогів, батьків і всіх дорослих, які так чи інакше причетні до виховання дітей.

Так, відповідно Листа МОН України від 10.09.2019. «Щодо проведення в закладах освіти Всеукраїнського тижня протидії боулінгу» з 23 по 27 жовтня 2019 року в дошкільному закладі №7 «Теремок» пройшов Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.

Протягом Тижня практичним психологом Хижняк Ю.А. було організовано та проведено з дітьми старшого дошкільного віку різнопланові заходи: проводили бесіди «Стоп булінг»; грали в цікаві ігри з питань поваги один до одного (за допомогою жестів передавали почуття один одному), переглядали мультфільми «Про Діму», «Подарунок». Всі форми роботи були направлені на виховання почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнала насильства; розвиток вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формування навиків відповідальної та безпечної поведінки.

Для батьків в Куточку психологічної служби практичним психологом представлено матеріал : «Зупинимо булінг разом», «Не будьмо байдужими, не допустимо насилля. Все в наших руках».

Будемо жити без насильства!

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

07.10.19 · 16:06 63 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы