Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

День туризму у дитячому садочку»№7 «Теремок»

Кожного року в дитсадку№7 «Теремок» проходить святкування Дня туризму, в якому безпосередню участь приймають вихованці старших груп садочка. Діти із задоволенням чекають цього свята та приймають активну участь у його підготовці.

Туризм приваблює дітей не тільки пізнавальною діяльністю, він – безцінний засіб фізичного виховання й активного відпочинку на природі. У туристських походах діти загартовують свій організм, зміцнюють здоров`я, розвивають витривалість, силу та здобувають уміння орієнтування на місцевості.

Так, 27 вересня 2019 року дві логопедичні групи №9 «Зайченята» та група №10 «Соняшки» (вихователі Воробйова Н.В., Пензій В.В. з помічниками вихователів Джуман І.М. та Солтіс Т.М.) відправилися з дітками на міський стадіон «Горняк». Під час походу діти були слідопитами, визначали відстань до різних об'єктів, вели спостереження за тваринним і рослинним світом природи, розрізняли сторони світу, пригадали правила поведінки у природі тощо. Діти з задоволенням грали в футбол та рухливі ігри. З неменшим захопленням дошкільнята смакували бутерброди, як справжні туристи, а припасли вони все у різнокольорових рюкзаках.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

01.10.19 · 11:19 61 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы