Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

День Знань в «Теремку» №7

Вересень – початок навчального року не тільки у школах, але й у закладах дошкільної освіти. Він ясним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців, запрошуючи їх до дитячого садочка.

2 вересня Країна Знань ЗДО №7 «Теремок» знову гостинно відкрила свої двері для малят. День Знань – це важлива подія для дошкільнят та працівників закладу. У дитячому садку у цей день красиво та урочисто, усе прикрашено різнокольоровими кульками та квітами.

Під звуки дитячих пісень на спортивному майданчику діти вишикувались на святкову зустріч. Для всіх малюків підготували святкову програму діти старшої групи №8 «Метелики» під керівництвом музичних керівників Ломейко К.І., Потурвай О.В., практичного психолога Хижняк Ю.А. (ведуча свята) і вихователів Саніної Я.О., Пензій В.В., Литвин А.О. (грали ролі казкових героїв), які творчо та з душею поставилися до її організації. В програмі свята прозвучали пісні про щасливе дитинство, про країну знань, проведені ігри-конкурси з усіма присутніми.

Вихованців і працівників закладу з початком навчального року привітала завідувач Ушакова Марина Василівна. Побажала усім здоров’я, натхнення та терпіння, цікавих відкриттів, різноманітних захоплень і чудових друзів.

Свято продовжилося веселою, яскравою програмою анімаційної групи (Бердянський театр ростових ляльок та мильних бульбашок). Під час святкової ігрової шоу-програми кожна дитина прийняла активну участь. Цікаво та весело було всім.

Усіх вітаємо з новим навчальним роком!

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

02.09.19 · 13:50 75 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы