Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Участь "Струмочка" у Конкурсі з благоустрою та озеленення

До святкування Дня міста міською радою було оголошено та проведено Конкурс з благоустрою та озеленення території .

Наш дошкільний заклад прийняв участь у цьому конкурсі. Всі працівники садочка, батьки залучилися до цієї справи.

Кожна дитина, батьки та всі гості нашого закладу з перших кроків потрапляють в атмосферу затишку, краси і комфорту.

При вході до садочка можна побачити альпійську гірку, яка створена за всіма правилами ландшафтного дизайну і містить у собі понад 10 різних рослин. З іншого боку розташований символ нашого садочка – струмок, який ми доповнили елементами народного колориту – бричкою та млином для зацікавленості дітей.

Вже другий рік поспіль наш заклад працює над проблемою екологічного виховання дітей для сталого розвитку. Тому кожна група облаштувала на своїх майданчиках екологічні лабораторії за окремою тематикою, щоб діти могли пізнавати навколишній світ під час практичних дій. Ви побачите стенд путівник по екологічним лабораторіям.

Вінчає нашу алею годинник і ліхтар, як символи «світлого часу», який діти проводять в нашому садочку, і дітлахів зустрічає веселий ведмедик. Для додаткової краси і затишної атмосфери побудовані квітучі арки і стела «Я люблю Струмок».

Далі ми потрапляємо до «Країни здоров’я». Завдяки праці нашого колективу і допомоги батьків і ЗЗРК, на території, яка пустувала і була занедбаною більше 30 років, ми облаштували спортивний майданчик задля збереження здоров’я наших дітей.

Як можна побачити, кожний метр території нашого садочка задіяний для розвитку і комфортного перебування дітей. Ось і майданчик тренажерів на асфальті, де дітлахи і дорослі можуть погратись, перепочити у затінку на красивих лавах і тут же, продовжуючи роботу над екологічним вихованням дітей, розташовані баки для сортування сміття.

Туристична галявина – була створена для того, щоб навчити дітей та їхніх батьків правильному поводженню у природі на відпочинку. Тут діти знайомляться з комахами, вивчають екологічні знаки, дізнаються, як правильно поводитися з вогнем, розводити і гасити кострище, в які ігри погратись і як культурно можна перепочити у природі не шкодуючи її.

Для виховання працелюбності облаштовані ділянки городу, вирощуємо свої овочі.

Велику увагу ми приділяємо забезпеченню безпеки наших дітей. З цією метою, ми облаштували ціле направлене та локальне «Автомістечко», яке продумане, як створення міні-міста зі всіма об’єктами: автомийка, СТО, стоянка, пожежна частина, поліцейський відділок, АЗС, житловий будинок, зупинка, дитячий садок і навіть кафе. Автомістечко оснащено дорожніми знаками і транспортними засобами.

Доречі, таке локальне і наглядне автомістечко, єдине і перше створено в закладах дошкільної освіти нашого району.

Наш колектив під керівництвом завідувача – Наталії Миколаївни Іващук, багато уваги приділяє підтриманню, збереженню та оснащенню будівлі і території дошкільного закладу:

- Викрашений паркан, щоб не іржавів;

- Викрашений цоколь будівлі;

- Яскраво викрашені майданчики і тренажери на асфальті;

- Створено місце для вивозу сміття;

- Своєчасно знищується бур’ян;

- Територія закладу підтримується у чистоті;

- Регулярно випилюються аварійні дерева та сухі гілки;

- За можливістю ремонтуються доріжки

Источник: http://dnz6.dneprorudnoe.com

Изображения

ДНЗ № 6 "Струмок"

09.07.19 · 12:29 96 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы