Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Правила дорожнього руху для кожного

Ще раз згадати правила дорожнього руху ніколи не буває зайвим. Адже дорогами нашого міста мчать різні машини, вантажівки, автобуси. І з кожним роком їх стає все більше. Для того, щоб на дорогах було безпечно, весь автотранспорт підкоряється суворим законам вуличного руху.

Знати й виконувати ці закони повинні і всі пішоходи. З метою закріплення та активізації знань вихованців навчального закладу про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях міста працівниками дошкільного закладу було організовано зустріч з представником поліції – Альбіною Андріївною Комлевою

Основною темою були правила поведінки на дорозі. У формі сюжетно-рольової гри діти вивчали основні знаки, як правильно переходити вулицю на пішохідному переході і на що потрібно звернути увагу, щоб не стати жертвою дорожньо-транспортної пригоди.

Захід проходив у формі діалогу, де дошкільнята активно ставили запитання, а Альбіна Андріївна на них відповідала. Так, наприклад, дітлахи цікавилися, що саме роблять поліцейські, навіщо їм потрібна рація, передня камера. Вона познайомила дітей з правилами дорожнього руху, розповіла, що робити в неочікуваних ситуаціях, та головне, як їх уникнути; провела інструктаж «Безпека на вулиці та вдома».

Наприкінці зустрічі на дітей чекав сюрприз - патрульний автомобіль. Малеча отримала змогу познайомитись з патрульною машиною - посидіти в ній, ввімкнути сирену.

Источник: http://dnz6.dneprorudnoe.com

Изображения

ДНЗ № 6 "Струмок"

26.06.19 · 10:45 70 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы