Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

День захисту дітей в "Струмочку"

Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, пишалися своєю родиною і рідним краєм.
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Ця дата – не просто дитяче свято, але й особливий день для нагадування суспільству про необхідність дотримання прав дитини як однієї з головних засад формування гармонійної особистості. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав мають стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Цього дня на прикрашеному майданчику дітвора зустрілася з казковими героями: Хотабичем (вихователь кабінету логіки – Перькова О.А), Жабкою (вихователь групи №6 «Ромашка» - Похилько О.І.), Дуремаром (вихователь групи №3 «Дзвіночок» - Корінь С.О.), клоунесою Зефиркою (вихователь – Кравцова С.А.). Вони танцювали з малечею, проводили веселі конкурси, спортивні змагання. Свято пройшло весело, завзято, з гарними емоціями дітей

Источник: http://dnz6.dneprorudnoe.com

Изображения

ДНЗ № 6 "Струмок"

03.06.19 · 11:06 108 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы