Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

День захисту дітей в дитячому садку №7 «Теремок»

День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжнє і так потрібне оздоровлення майбутнього української нації.

Цього дня на святково прибраному майданчику зібралися дошкільнята дитячого садку №7 «Теремок» з батьками і небайдужими гостями, щоб літо зустріти та День захисту дітей урочисто відсвяткувати, бо кажуть в народі: «Як гарно справу розпочнеш – то і успіх не забариться!». Особливо радісно діти зустрічали Літечко з кошиком різнокольорової крейди (вихователь Литвин А.О.), веселий Клоун Кєша Солнишкін (викладач з народознавства Плюйко Л.В. ). Провела свято практичний психолог Хижняк Ю.А..

Линула дзвінкоголоса музика , спів улюблених пісень про родину, про садок, про Україну, майдан заповнювали цікаві ігри і забави, розваги з водою, мильними бульками – все це надало святу особливого веселкового настрою, ніжних барв довгоочікуваного літечка.
І за традицією вся малеча отримала від літечка солодощі.

Так мріється, щоб літо для кожного малюка було барвисте, радісне, оздоровлююче, пізнавальне і в садочку, і вдома.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

31.05.19 · 16:30 131 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии