Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Зустріч з батьками дітей середніх груп щодо впровадження освітньої програми «Впевнений старт» (нова редакція) у 2019-2020 навчальному році.

В умовах впровадження нової української школи стоїть завдання забезпечення наступності між усіма ланками освіти, зокрема між дошкільною та початковою ланками освіти. В залежності від того, як педагоги, батьківська громада зможуть підготувати, адаптувати дитину до нового періоду її життя, наскільки успішним буде підгрунття до подальшого навчання і до шкільного життя взагалі.

Так, 13 травня в ЗДО №7 «Теремок» відбулася зустріч з батьками дітей середніх груп №5 «Калинка» та №6 «Метелики» з питання впровадження в старших групах в 2019-2020 н.р. освітньої програми «Впевнений старт» (нова редакція), яку рекомендує для наступності між дошкільною та початковою ланками Міністерство освіти і науки України.

Вихователь-методист дошкільного закладу Івченко І.В. підкреслила, що зміст освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку реалізується за чинними комплексними програмами розвитку навчання, виховання, що рекомендовані Міністерством освіти і науки України та орієнтують вихователів на формування особистості дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей. Однією з таких програм є освітня програма «Впевнений старт» (нова редакція), розроблена в 2017 році. Обговоривши з батьками питання впровадження даної освітньої програми в групах №5 «Калинка» та №6 «Метелики» в 2019-2020 н.р. та придбання комплектів батьками, визначилися в 2019-2020 навчальному році в старших групах працювати за освітньою програмою «Впевнений старт» (нова редакція).

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

14.05.19 · 11:10 139 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы