Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Тиждень безпеки життєдіяльності в ЗДО №7 «Теремок»

Згідно спільного наказу Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА, ГУ ДСНС України в Запорізькій області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області від 30.08.2018 №494/324/35, наказу відділу освіти Василівської райдержадміністрації від 18.09.2018р № 241 «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Тижня безпеки дитини в закладах дошкільної та загальної середньої освіти у 2018-2019 навчальному році» та відповідно до розробленого плану в дошкільному навчальному закладі з 06 по 11 травня 2019 року в ДНЗ № 7 «Теремок», з метою залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, набуття умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій, запобігання травматизму дітей під час навчально-виховного процесу та в побуті, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

План проведення Тижня безпеки:

Понеділок – «День здоров’я»

Вівторок - «Безпека на дорозі»

Середа - «Вогонь добрий, вогонь злий»

Четвер - «Екологознайко»

П’ятниця - Єдиний день цивільного захисту "Відчуй небезпеку»

Протягом тижня в групах на заняттях діти подивилися відеопрезентації: «Щоб не було пожежі», «Добрий лікар Ай-болить», «Правила дорожнього руху», «Правила поведінки на дорозі», «Сам удома», «Вогонь - друг, вогонь – ворог».

Також діти всіх вікових груп мали нагоду засвоїти правила безпеки через бесіди: «Машини спеціального призначення», «Чим корисний та шкідливий вогонь», «Мої друзі – кіт і собака», «Стихійні лиха», про правила поведінки в природі «Екологічні знаки», «Безпека у побуті», «Що шкідливе».

Пригадали правила поводження з електроприладами, тваринами, дії при виникненні пожежі.

Провели заняття щодо моделювання екстремальних ситуацій (об’єктові тренування з протипожежної безпеки; об’єктові тренування з протирадіаційної безпеки). Перевіряв підготовку і проведення об'єктових тренувань з радіаційної безпеки начальник штабу ЦЗ м.Дніпрорудне Малиш С.Г..

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь та навичок, які закладаються сьогодні, обов’язково знадобляться у майбутньому.

 

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

13.05.19 · 15:37 115 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы