Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

«Теремок» №7 провів засідання районної циклової методичної комісії для завідувачів та вихователів-методистів Василівського району

23 квітня в дошкільному закладі №7 «Теремок» відбулося засідання районної циклової методичної комісії для завідувачів та вихователів – методистів з теми «Модернізація системи управлінської діяльності в закладі дошкільноїосвіти шляхом використання інформаційно – комунікативних технологій».

Метою заходу було формування ІК-компетентності керівників ЗДО, що є необхідною умовою впровадження і використання сервісів Google в управлінській діяльності ЗДО.

Теоретична частина складала два питання:

1.Завідувач закладу М.В. Ушакова інформувала керівників дошкільних закладів про використання інформаційно–комунікативних технологій (хмарних технологій) в управлінській діяльності дошкільним закладом» після чого презентувала створений «Віртуальний кабінет завідувача» на Googl-диску.

2.Вихователь-методист Івченко І.В., познайомила педагогів управлінців з наповнюваністю та діяльністю методичного кабінету закладу, потім представила створені «Віртуальну скарбничку методиста» (в якій зберігає свої робочі матеріали) та Віртуальний методичний кабінет (банк електронних освітніх ресурсів для педагогів,який створює реальні можливості побудови відкритої системи безперервної освіти, а оптимальний доступ до необхідної інформації у будь-який час робить пізнавальну діяльність педагогів більш ефективною.

В практичній частині Івченко І.В., вихователь-методист, провела з колегами –управлінцями веб – квест у віртуальному методичному кабінеті. Під час якого педагоги, подорожуючи кімнатами віртуального методичного кабінету, знайшли цитату американського філософа і педагога Джона Дьюі «Якщо ми сьогодні будемо вчити так як вчора, ми вкрадемо у дітей завтра», яку наш колектив вважає девізом сучасного педагога.

Практичний психолог Хижняк Ю.А., познайомила з прийомами тайм-менеджменту, а саме мистецтвом управління часом, після чого провела мультимедійну гру «Асоціації», де педагоги складали портрет сучасного керівника.

Закінчилося засідання підведенням підсумків. «Скринька думок та побажань» переповнювалася від висловлювань педагогів про доцільність та якість проведеної роботи.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

25.04.19 · 15:20 133 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы