Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Крок у майбутнє – через сталий стиль життя

Нагальною потребою XXI століття стає формування такого способу життя, який був би основою довготривалого ощадливого гармонійного розвитку людства.

Колектив дошкільного закладу №7 «Теремок» не перший рік працює в даному напрямку, а в цьому навчальному році за навчально-методичним посібником«Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку».

12 березня методист дошкільного закладу Івченко І.В. запросила педагогів на методичні посиденьки з теми « Крок у майбутнє – через сталий стиль життя». Метою зустрічі визначила формування орієнтації педагогів на стратегію сталого розвитку; сприяння набуттю педагогами нових педагогічних моделей, педагогічної культури та мислення, нового педагогічного змісту, що відповідає потребам сталого розвитку людства.

Під час спілкування Ірина Володимирівна познайомила педагогів із завданнями та основними положеннями концепції сталого розвитку, активно обговорювали педагогічні ситуації, знайомилися із сюжетно-рухливими іграми, методичними матеріалами для сталого розвитку, відеоматеріалами зібраними на Googl-диску дошкільного закладу.

Методичні посиденьки спрямовані на впровадження ідей, принципів і цінностей сталого розвитку в навчання та виховання допоможуть педагогам у формуванні у дошкільнят культури ощадливого й відповідального ставлення до природного та соціального оточення.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

13.03.19 · 09:56 61 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы