Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Свято весни у дитячому садку №7 "Теремок"

 

Мама… Наймиліше слово на землі. У мами ніжні ласкаві руки, добре і чутливе серце. Матусина любов, мов сонечко, зігріває нас усе життя. І невипадково свято жінок відзначають на весні, коли пробуджується природа від зимового сну. Весна схожа не тільки на маму, а й на бабусю. Скільки в сонечка промінців, стільки ж у бабусі тепла і ласки. Разом з приходом весни завітало до садочка чудове свято мам,бабусь і сестричок.
Свято у дитячому садку - це завжди казка, сповнена позитивними емоціями та яскравими кольорами,в якій діти стають маленькими творцями добра і краси.
Справжня казка відбулась у дошкільному закладі №7 «Теремок». Вихованці дивували дорослих своїми дзвінкими і радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом. На святі звучали пісні про маму,бабусю, компліменти від маленьких джентльменів, слова вдячності, любові, які розчулювали до сліз. Учасниками свята були і матусі, і татусі. Наприкінці свята всі матусі та бабусі отримали подаруночки виготовлені руками діток і вихователів. Це було дуже мило, ніжно і емоційно. Свято пройшло у доброзичливій атмосфері,а результатом стали незабутні дитячі враження та посмішки батьків.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

05.03.19 · 17:18 137 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы