Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

На гостинах у Феї Квітів

“Щоб жити, потрібне сонце, свобода і маленька квіточка”,- писав відомий казкар Г.К.Андерсен.

І дійсно, квіти супроводжують нас усе життя. Зустрічають при народженні, втішають у старості. Приносять радість щоденно вдома, на роботі. Квіти необхідні завжди, без них життя стає бідним та сумним. Та й кращої прикраси, ніж квіти, треба ще пошукати.

30 січня на гостини до групи «Соняшник» були запрошені діти садочка , щоб презентувати свій проект «Квіткова галявина»

Зустріч почалася з бесіди що може підняти вам настрій , були різні відповіді (цукерки, мама, подарунки, квіти). І щоб підняти настрій дітям був презентований букет із свіжих квітів. Діти з задоволенням розглядали букет до складу якого входили такі квіти : троянда , гвоздика, хризантема , гербера.

Найцікавішою для дітей виявилася квітка гербера , вони порівняла її з соняшником. Також загадковою для них була квітка гвоздика всі діти думали що , це троянда. Під час проведення гри «Що потрібно для життя квітів» діти в один голос давали правильні відповіді(сонце , повітря , вода, грунт). Для дітей була презентована міні -виставка «Де ми може зустріти квіти»: український віночок , торбинка прикрашена квітами, картини на яких зображенні, посуд, одяг, колекція дівочих прикрас заколки , резиночки.

Але найбільш цікавою виявилася подорож до Феї Квітів Флори. Фея Квітів розповіла про те , що не лише можна милуватися живими квітами , але квітами зробленими з різного матеріалу(стрічок, бісеру, фетру , серветок, камінціві.т.д) І на згадку про подорож до країни квітів, Фея Флора подарувала дітям чарівні квіти , які виконують бажання . Кожна дитина мала змогу задати своє сокровенне бажання. Сподіваємося, що ця подорож для дітей була незабутньою.

Источник: http://dnz6.dneprorudnoe.com

Изображения

ДНЗ № 6 "Струмок"

30.01.19 · 14:58 37 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы