Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Тренінгове заняття «Профілактика професійного вигорання та збереження психічного здоров’я педагогів»

7 лютого 2019 року в дошкільному закладі №7 «Теремок» практичним психологом Юлією Анатоліївною Хижняк проведено тренінгове заняття «Профілактика професійного вигорання та збереження психічного здоров’я педагогів» із метою підвищення рівня поінформованості педагогів щодо синдрому професійного вигорання; розвитку вмінь та навичок подолання негативних наслідків стресових ситуацій; сприяння емоційного розвантаження та підвищення рівня самооцінки, самоповаги.

Під час тренінгу педагогів було ознайомлено із поняттям «синдром професійного вигорання», його ознаками та причинами. Протягом заняття Юлія Анатоліївна формувала у колег мотивацію до самопізнання та самовдосконалення особистості в цілому. Педагоги під професійним супроводом Юлії Анатоліївни розвивали уміння розпізнавати і розуміти суть проблеми, причини незадоволеності в професійній діяльності, правильно оцінити власні емоційні ресурси та визначали можливі шляхи та методи психологічної саморегуляції.

Учасники із великим задоволенням працювали, тому що запропоновані вправи та інтерактивні методи зробили процес пізнання цікавим, доступним та не обтяжливим.

У груповій творчій роботі педагоги разом з психологом визначили шляхи профілактики «професійного вигорання», спробували під час релаксації розслабитись і зняти психологічну втому, а також по-іншому подивитись на своє професійне життя.

Тренінгове заняття сприяло емоційному розвантаженню, підвищенню рівня самооцінки та самоповаги педагогів закладу, на якому панувало неформальне, невимушене спілкування учасників тренінгу, яке сприяло розвитку групової динаміки, міжособистісних взаємин.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

07.02.19 · 16:57 118 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы