Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

«Ранкова зустріч» - позитивна атмосфера у групі на цілий день

Дошкільний заклад №7 «Теремок» з січня місяця 2017 року став учасником і одним із 10 опорних садочків Запорізької області Міжнародного проекту «Садочок – простір дружній до дитини».

Впровадження проекту передбачає використання практики ранкових зустрічей. Ранкові зустрічі - щоденна подія, рекомендована для проведення з дітьми середнього та старшого віку, для створення позитивної атмосфери у групі на весь день перебування дітей у дитячому садку.

Такі зустрічі мають специфічну структуру і починаються щоранку, коли всі приходять до групи. Успіх зустрічі залежить від послідовного включення усіх компонентів: вітання, обмін інформацією, групове заняття, щоденні новини. Регулярність ранкових зустрічей дозволяє повторювати та практикувати риси характеру і поведінки, яких ми прагнемо досягти.

В логопедичній групі №10 «Соняшки» педагоги традиційно залучають батьків вихованців до проведення ранкових зустрічей. Так, 17 січня дитиною дня була Чистякова Мілана та її мама, які продемонстрували дітям цікаві досліди, 22 січня Артем Єщенко з мамою розповідали та демонстрували казку про дружбу.

В групі №10 «Соняшки» після проведеної ранкової зустрічі створився позитивний настрій на цілий день.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

21.01.19 · 16:49 92 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы