Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Подяка «Теремку» від Благодійного фонду «Єднання спільноти» за допомогу важкохворим дітям до новорічних свят

Благодійний фонд «Єднання спільноти» звернувся до всіх небайдужих за допомогою важкохворим дітям до Новорічних свят. На сьогоднішній день під опікою благодійного фонду - три тисячі хворих дітей, які з нетерпінням чекають на день Святого Миколая та Новорічні свята.

Наш дошкільний садочок №7 «Теремок», під керівництвом Фірсової О.В., відповідальною за благодійну діяльність у дошкільному закладі, зразу відгукнувся на прохання. Педагоги, діти та батьки зібрали необхідні перераховані речі: розвиваючі ігри, м’які іграшки, продуктові набори, дитяче харчування, засоби гігієни, солодощі та подарункові набори, одяг (перед Новим роком було відправлено Новою поштою 30 кг Новорічних подарунків).

Всі разом подарували казковий Новорічний настрій дітям, які опинилися у важких життєвих обставинах.

На що Благодійний фонд «Єднання спільноти» висловив щиру подяку дитячому садочку за допомогу та підтримку важкохворим дітям з інвалідністю, привітав дошкільнят з Новим роком та Різдвом Христовим. Важкохворі дітки в свою чергу побажали нашим малятам, щоб їхні домівки повнилися добром, радістю та Божим благословінням. На згадку про наше знайомство надіслали фотокартки з отриманими новорічними подарунками.

Источник: http://teremok.dneprorudnoe.com

Изображения

Теремок

02.01.19 · 15:52 131 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы