Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Новий рік іде до нас

Напередодні Нового року вихователі дитячих садків, які прагнуть створити у своїх групах воістину казкову атмосферу, нерідко влаштовують виставки або конкурси новорічних виробів, виготовлених руками вихованців та їх батьків.

Прийшла пора готувати оселю до свята. Хтось не приділяє цьому багато уваги і згадує про святкову атмосферу в останні дні грудня, але, на нашу думку, дарма. Адже підготовка до свята — це найчарівніший період року.

Традиція прикрашати будинок до новорічних та різдвяних святкам має глибокі історичні корені. Наряджаючи ялинку, давньогерманської племена були впевнені, що в пухнастих гілках вічнозеленого дерева живуть всесильні духи, для умилостивления яких здійснювалися багаті дари. Пізніше в цей обряд християни внесли свої канонічні правила: новорічну ялинку вінчали «віфлеємська зірка», кулі, уособлюють заборонений плід, і фігурна випічка, нагадує прісні хлібці для причастя. Час все спростило: різнокольорові прикраси, ліхтарики, іграшки в Європу потрапили з азіатської глибинки. Потім з’явилася мода на ялинкові іграшки з порцеляни, пап’є-маше, тисненого картону, гірлянди із стеклярусу і бісеру, прозорі і матові скляні кулі.

Проте створення святкового вбрання для ялинки – це лише один з етапів підготовки до майбутнього перевтілення вашого житла. Такий собі стандартний пакет складають численні гірлянди, сніжинки, вінки, прикраси для каміна. Що стосується колірної гами новорічного інтер’єру, то домінантами тут традиційно виступають зимові кольори: зелений, золотий і сріблястий, але останнім часом їх все частіше «розбавляють» не звичні червоний і синій, а новомодні чорний і білий.

Прикрасивши вікна в будинку сніжинками, а по його периметру розвісивши гірлянди, ви понимете настрій не тільки собі і всім домашнім, але і сусідам, і навіть випадковим перехожим. Відомий факт: новорічні вогні кожного з нас повертають у дитинство і хоча б на мить роблять щасливими.

І нехай в наступаючому Новому році безмежна фантазія і вигадка будуть вашими незмінними супутниками!

Источник: http://dnz6.dneprorudnoe.com

Изображения

ДНЗ № 6 "Струмок"

26.12.18 · 12:25 105 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

Реклама

Размещение рекламы