Dneprorudnoe.com

Новостной · Справочно-информационный сайт

Г. ДНЕПРОРУДНОЕ

Наше місто у серпні)))

18 серпня 2017р. до нашого містечка Дніпрорудне дійшла всеукраїнська акція на честь Героїв Майдану, Героїв воїнів АТО та за мир і перемогу України - «Велика українська хода». Ця акція розпочалась у вересні 2014 року, яку організувала учасниця Майдану в подальшому стала військовим журналістом та воїном батальйону «Айдар», Катерина Валевська зі своїм сином Артемом.
Метою цієї акції стало вшанування пам'яті жертв Революції гідності та АТО, пронесення через всю Україну духу патріотизму та духовного об’єднання усієї України від сходу до заходу у спільній боротьбі проти російського агресора. Вони йдуть від міста до міста, від села до села приєднати українські прапори (військові стяги та прапори міст України) заради миру та перемоги нашої держави.
Державний прапор з побажаннями Миру Україні і повертання нашім захисникам з перемогою від мешканців нашого Дніпрорудного, також приєднався до цього ланцюжку прапорів, і піде далі Україною. Який налічує понад 600 прапорів, які майоріли і на наших вулицях.
Пані Катерина, вірить, що в такий спосіб, силою думки та молитви, українцям вдасться зупинити війну.
ПРОШУ вибачення, хочу додати.
СПАСИБІ дитячим садкам за обіди для наших гостей.
Окреме спасибі дет.садик № 7, за наданий ноубук і чудову екскурсію. ВЕЛИКА ДЯКА!!!!

https://www.facebook.com/Klasika63/videos/10210390087044183/

Изображения

klasika

06.09.17 · 21:35 808 0

Написать личное сообщение Сообщить модератору о нарушении
Рейтинг:
+ 0
- 0

Комментарии

РекламаРазмещение рекламы